Світовий футбол 1 Травня, 15:29 632
Шахаб продовжує розривати в Угорщині – форвард «Зорі» дублем вивів «Академію Пушкаша» на другу сходинку чемпіонату | 19-27
Представник УПЛ знову феєрить в європейському чемпіонаті.

Чемпіонат Угорщини, 30-й тур

Академія Пушкаша – Мезекевешд – 3:1

Голи: Урблік, 31, Шахаб, 44, 50 – Дражіч, 28

У черговому турі угорської першості Академія Пушкаша зуміла випередити Кішварду, впевнено здолавши Мезекевешд. Героєм матчу став нападник Зорі Захедітабар Шахаб. Іранцю вдалось відзначитись дублем наприкінці першого і на початку другого таймів. Спочатку він злету вдало замкнув передачу, поціливши у кут воріт. А по перерві скористався помилкою суперника і вийшов віч-на-віч із голкіпером.

Цікаво, що для форварда луганців це другий дубль поспіль – у попередньому турі він двічі розписався у воротах Фехервара.

Перемога принесла Академії Пушкаша 52 очки – команда продовжує вести боротьбу за срібло чемпіонату Угорщини.

Нагадаємо, Шахаб перейшов до Академії Пушкаша на правах оренди із Зорі і виступатиме за угорців до 30 червня.