Циганик розповів про майбутнє де Пени, Родрігеса й Шабанова та оцінив перспективи Бурди і Шкуріна в «Динамо»

Динамо Київ 30 Серпня, 21:38 14733
Циганик розповів про майбутнє де Пени, Родрігеса й Шабанова та оцінив перспективи Бурди і Шкуріна в «Динамо»
Журналіст Ігор Циганик в ефірі авторської програми «Циганик LIVE» порівняв Іллю Шкуріна та Еріка Раміреса, а також розповів, чи планує «Динамо» підсилюватися захисником.
«Наскільки мені відомо, «Динамо» за ці два дні ще розглядає якогось захисника. Дивляться. Але немає зараз можливості говорити, що буде офіційне підписання, але селекційна служба переглядала захисника. Чи буде, чи не буде - це вже рішення від Мірчі Луческу. Шабанов нікуди не їде, він залишається. В принципі, ротація є.

Бурда? В «Динамо» всі дуже сподіваються, що у нього все загоїться, і все буде гаразд. Не щастить йому... Травми, травми, травми... Він готується. Можливо, скоро побачимо його на футбольному полі».
«Де Пена залишиться в «Динамо». Поки що немає розмов про майбутній контракт, тому що він не хоче його підписувати. Він і його агент вважають, що вони можуть заробити десь більше грошей. Отримати бонус, якщо піде вільним агентом.

Але при тому де Пена дуже професійно виконуэ свої обов'язки. Він виходить на поле, не скандалить. Він - не Родрігес. Це той намагався різними методами повпливати на рішення клубу.

На цю Лігу чемпіонів він 100-відсотково залишається в «Динамо».
«Мені Шкурін дуже подобається. Якщо говорити про нього і Раміреса, то Шкурін мені більше подобається. Він більше тиску створює на ворота суперників, аніж Рамірес. Рамірес ще поки не знайшов свого місця. Шкурін, мені здається, швидше зрозумів, що від цього чекають. У Раміреса багато метушні, він намагається шукати своє місце.

Але ситуація може змінитися за два-три матчі. Це абсолютно нормально. Якщо говорити про те, як футболіст рухається по футбольному полі, то поки що Шкурін мені подобається більше. І в матчі з «Колосом» з перших хвилин вийшов Шкурін. Тобто Луческу, можливо, також це відчуває», - сказав Циганик.