Світовий футбол 2 Травня, 22:43 800
Сердюк продовжує феєрити у Болгарії – український форвард увірвався у трійку найкращих бомбардирів чемпіонату  | 19-27
Наші співвітчизники продовжують робити погоду у європейських першостях.

Болгарія, 28-й тур

Славія Софія – Черно Море – 1:1

Голи: Віячкі, 77 – Сердюк, 56

Український нападник Євген Сердюк продовжує вдалі виступи за свою команду. У матчі чергового туру наш співвітчизник допоміг Черно Море здобути нічию у поєдинку зі Славією. Євген по перерві отримав пас на хід на правому фланзі, увірвався у штрафний майданчик і пробив у верхній кут воріт. На жаль, Черно Море не втримало свої ворота на замку і пропустило в середині другого тайму, розписавши бойову нічию 1:1.

Для Сердюка цей гол став дванадцятим у 18-ти зіграних матчах сезону. Окрім того, у його доробку є 2 асисти. Українець нині перебуває у трійці найкращих бомбардирів чемпіонату Болгарії.

Нагадаємо, Черно Море потрапило у шістку команд, які боряться за чемпіонство і після 28-ми турів посідає з 46-ма очками п'яту сходинку. Від третього місця, яке дає право зіграти у кваліфікації Ліги конференцій, команду відділяє три пункти.