Андрій Ярмоленко: «Розуміємо, що повинні перемагати, іншого вибору немає»

Збірна України 31 Серпня, 18:00 296
Андрій Ярмоленко: «Розуміємо, що повинні перемагати, іншого вибору немає»
Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко поділився думками напередодні матчу відбору на чемпіонат світу-2022 проти команди Казахстану.
«Познайомилися і спілкувалися (з Петраковим прим.) і до цього. Вимоги ми знаємо, у футболі вимоги одні - виходити і перемагати. Ми працюємо для того, щоб завтра вийти на поле і перемогти. У нас було два тренування, з кожним днем розуміємо один одного краще і краще.

Я не знаю, чи проведу сотий матч за збірну чи ні. Треба задавати питання головному тренеру. Я ніколи не гнався за якоюсь цифрою, 100 матчів не фінальна точка, не збираюся зупинятися. Навіть не знаю, що сказати з цього приводу. Кожна гра за національну збірну для мене як перша чи остання. Кожна гра по своєму емоційна, пам'ятаю всі ігри за національну збірну - товариську чи офіційну. Завтра буде чергова гра, потрібно вийти, віддати всі сили і перемогти.

Трішки соромився розмовляти українською, з батьками розмовляю, але у нас не чиста українська мова. Думав, якщо вживатиму якісь слова паразити, то люди сміятимуться наді мною. Але дав інтерв'ю українською, то люди сказали, що все добре. Якщо всім подобається, то спілкуватимуся українською.

Штучне покриття відрізняється від натурального. Через це ми прилетіли за два дні до гри. Вчора потренувалися на цьому полі, сьогодні потренуємося. Сподіваюбся, завтра будемо готові грати на штучному полі, воно однакове для обох команд. М'яч круглий, все в наших ногах, потрібно виходити, не дивитися на поле і на те, що граємо на виїзді. Розуміємо, наскільки ця гра важлива для нас. Розуміємо, що повинні перемагати, іншого вибору немає.

Нові жарти з Лондона? Це наші жарти, ви, можливо, не зрозумієте. Залишимо це в колективі», - сказав Ярмоленко.

Матч Казахстан - Україна відбудеться 1 вересня в Нур-Султані на стадіоні «Астана-Арена». Початок о 17:00 за Києвом.