Світовий футбол 3 Травня, 13:33 805
Ярмоленко оформив ефектні гол та асист за молодіжку: відеоогляд матчу «Вест Хем» – «Дербі Каунті» – 5:0  | 19-27
Вест Хем розгромив Дербі Каунті у поєдинку Прем'єр-ліги U-23. Андрій Ярмоленко результативно долучився до звитяги.

На 28-й хвилині український вінгер ефектно розібрався з кіпером, зробивши рахунок 3:0 на користь «молотків». По перерві Ярмоленко не менш красиво асистував на Перкінса, який реалізував вихід віч-на-віч.

Андрія замінили кількома хвилинами опісля, а поєдинок завершився перемогою молодіжки Вест Хема над Дербі Каунті з рахунком 5:0. Загалом у поточному сезоні капітан збірної України відіграв за лондонців 30 матчів у всіх турнірах, у яких забив 4 м'ячі й віддав стільки ж асистів.