Казахстан - Україна: орієнтовні склади команд

Збірна України 1 Вересня, 00:31 2453
Казахстан - Україна: орієнтовні склади команд
Казахстан 1 вересня прийматиме Україну в рамках 4-го туру кваліфікації на ЧС-2022.

Матч 1 вересня 2021 року стане 6-м поєдинком в історії протистоянь України з Казахстаном. У п'яти попередніх зустрічах, всі з яких проходили в рамках відбіркових турнірів чемпіонатів світу, наша команда здобула чотири перемоги при одній нічиїй, забивши в цілому 10 м'ячів і пропустивши 4.

До слова, в чотирьох матчах з п'яти українці відкривали рахунок і в усіх без винятку поєдинках по разу вразили ворота казахів в першому таймі.

Кадрова ситуація

З початкового списку, який Петраков готував ще до свого офіційного призначення, вибуло відразу три воротаря. Георгій Бущан і Анатолій Трубін отримали пошкодження, а Андрій Лунін здав позитивний тест на Covid-19. Роман Яремчук після другої дози вакцини кілька днів температурив і через це не потрапив в заявку в «Бенфіки» на поєдинок з «Тонделою». У Артема Довбика виявили ушкодження області 12-го ребра грудної клітки з утворенням гематоми, через що нападник, який забив вирішальний гол у ворота Швеції на Євро-2020, пропустить близько двох тижнів.

Орієнтовні склади:

Казахстан: Покатілов, Марочкін, Аліпій, Малий, Бейсебеков, Тагіберген, Куат, Валіуллін, Зайнутдинов, Мужиків, Щоткін

Україна: Пятов, Миколенко, Забарний, Кривцов, Матвієнко, Караваєв, Сидорчук, Зінченко, Буяльський, Маліновський, Ярмоленко