Світовий футбол 3 Травня, 23:54 1664
ЛЧ. «Вільярреал» - «Ліверпуль» - 2:3. Третій фінал за п'ять років для команди Клоппа | 19-27
«Вільярреал» і «Ліверпуль» визначали першого фіналіста Ліги чемпіонів 2021/22.

Тиждень тому на Енфілді підопічні Юргена Клоппа впевнено виграли (2:0), тому для виходу у фінал Ліги чемпіонів «субмарині» потрібно було стрибнути вище голови.

Поєдинок розпочався ідеально для команди Унаї Емері. Вже на 3-й хвилині Булай Діа замкнув простріл Капу і вивів Вільяреал вперед!

Наприкінці першого тайму іспанці зрівняли рахунок за сумою двох матчів. Коклен головою вразив ворота Аліссона після навісу Капу. 2:0!

Ліверпуль таки забив на 62-й хвилині. Фабінью ударом з гострого кута застав Рульї зненацька. Дитяча помилка кіпера Вільяреала, який пропустив м'яч поміж ніг.

І практично тут же Луїс Діас ударом головою зрівняв рахунок. Вільяреалу знову треба знабивати мінімум двічі.

Команда Емері посипалася. Мане з власної половини поля вибіг віч-на-віч з Рульї, обіграв його, витримав паузу і покотив у порожні ворота. 2:3 – Ліверпуль перевернув гру за якихось 30 хвилин другого тайму.

1/2 фіналу ЛЧ. Вільярреал. «Естадіо де ла Сераміка»

«Вільярреал» - «Ліверпуль» - 2:3 (перший матч 0:2)

Голи: Дья, 3, Коклен, 41 - Фабіньо, 62, Діас, 67, Мане, 74

«Вільярреал»: Рульї – Фойт, Альбіоль (Ор'є, 79), Пау Торрес, Еступіньян (Трігейрос, 79) – Ло Чельсо, Парехо, Капу, Коклен (Педраса, 69) – Жерар Морено (Чуквезе, 69), Дья (Алькасер, 80)

«Ліверпуль»: Аліссон - Александр-Арнольд, Конате, ван Дейк, Робертсон (Цимікас, 80) - Кейта (Хендерсон, 79), Фабіньо, Алькантара (Джонс, 80) - Салах, Мане, Жота (Діас, 46)

Попередження: Капу, 63, Ло Чельсо, 81, Пау Торрес, 85 – Александр-Арнольд, 77

Вилучення: Капу, 85