Тарас Михалик: «Буяльський зі своїм гольовим чуттям повинен допомогти збірній»

Збірна України 1 Вересня, 15:27 103
Тарас Михалик: «Буяльський зі своїм гольовим чуттям повинен допомогти збірній»
Екс-гравець збірної України Тарас Михалик поділився своїми очікуваннями від протистояння з Казахстаном.
«Мені кілька разів доводилося грати в Казахстані й певні складнощі, пов'язані з далеким перельотом, акліматизацією мали місце, а тепер ще додався й штучний газон. Однак кого, як не Казахстан перемагати, якщо ти ставиш собі за мету пробитися до фінальної частини чемпіонату світу.

На мій погляд, наші хлопці в Нур-Султані доведуть, що вони сильніші. Упевнений, що виконуючий обов'язки головного тренера Олександр Петраков не стане ламати той стиль, який останнім часом приносив збірній дивіденди. Якщо зміни й будуть, то точкові. Через відсутність Георгія Бущана та Анатолія Трубіна, впевнений, що місце в рамці займе Андрій Пятов. Згоден, він не мав ігрової практики, але в нещодавній єврокубковій битві з «Монако» довів, що він не підведе.

Трохи тривожно, що перед ключовими поєдинками - з Казахстаном і Францією Олександр Петраков, за великим рахунком, може розраховувати лише на одного нападника - Романа Яремчука. Тому дуже важливо, щоб Петраков по максимуму використав Віталія Буяльського, що знаходиться у відмінній спортивній формі, з його гольовим чуттям», - сказав Михалик.

Нагадаємо, що поєдинок Казахстан – Україна розпочнеться 1 вересня о 17:00.