Знову нічия. Збірна України втрачає перемогу над Казахстаном

Збірна України 1 Вересня, 18:55 594
Національна збірна України зіграла внічию на виїзді зі збірною Казахстану - 2:2.

Матч розпочався доволі сумбурно, але це не завадило збірній Україні швидкий гол - з пасу Караваєва Яремчук прийняв на груди і потужно пробив у дальню дев'ятку. 0:1

Після забитого м'яча збірна України продовжувала контролювати гру і мала кілька моментів. Спочатку удар Сидорчука заблокував захист, далі Соболь влучив у штангу, а за ним і Ярмоленко провірив на міцність каркас воріт - відскок замикав Сидорчук, проте виручив голкіпер.

За перший тайм Пятова казахи потурбували лише один раз - дали пробити Нургалієву на 31-ій хвилині.

В другому таймі Соболь і Матвієнко не реалізували свої моменти, хоча мали хороші шанси змінити рахунок на нашу користь. Валіуллін же скористався єдиним шансом забити і зробив це - на 75-ій хвилині він виграв дуель у Караваєва і пробив Пятова - 1:1.

Після пропущеного гола Сидорчука замінив Шапаренко. Два потенційно небезпечних моменти мав Ярмоленко і один Циганков, але витиснути щось із цього не вийшло. Казахи відповіли проривом Аімбетова, який пройшов Забарного і ледь не переграв Пятова.

Здавалося, що гра закінчиться 1:1, але після прострілу Миколенка, в сумбурі, Сікан вивів збірну України вперед - 1:2. Йшла 93-тя хвилина.

На 96-ій хвилині Валіуллін знову забив після закидання із глибини, встановивши остаточний рахунок матчу 2:2.

Казахстан - Україна: 2:2

Голи: Валліулін, 75, 90+6 — Яремчук, 2, Сікан, 93.

Попередження: Васильєв, 43 — Миколенко, 52, Зінченко, 54.

Стартові склади:

Збірна Казахстану: Покатілов – Бистров, Марочкін, Логвиненко, Малий, Валіуллін – Тагиберген, Куат, Васильєв – Нургалієв, Шушеначев

Збірна України: Україна: Пятов – Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко – Сидорчук, Зінченко – Ярмоленко (к), Буяльський, Соболь – Яремчук

Запасні (за номерами): 1. Денис Бойко, 3. Олександр Сирота, 4. Сергій Кривцов, 6. Тарас Качараба, 8. Руслан Маліновський, 10. Микола Шапаренко, 11. Віктор Корнієнко, 14. Євген Макаренко, 15. Віктор Циганков, 19. Олександр Тимчик, 20. Данило Сікан, 23. Дмитро Різник.