Новини з табору збірної України: максимальний фокус на матч із чемпіонами світу

Збірна України 3 Вересня, 19:42 665
Новини з табору збірної України: максимальний фокус на матч із чемпіонами світу Фото: Павло Кубанов, УАФ
Сьогоднішній день синьо-жовті провели в робочому режимі. Уранці — сніданок, перед обідом — теорія, увечері — ще одна й виїзд на передматчеве тренування, що відбулося на НСК «Олімпійський».

У передігровому тренуванні взяли участь 25 гравців: Віталій Буяльський, в якого ушкодження привідного м’яза, залишив розташування збірної сьогодні, а от дискваліфікований на матч із французами Олександр Зінченко провів із командою все заняття. Сашко взяв участь не лише в командній розминці, а й у виконанні ігрових вправ.

Традиційно тренування за день до гри в першу чергу мало на меті напрацювання ігрових моделей на завтрашній матч. Також гравці виконували завдання на швидкість прийняття рішень.

Заняття було цікавим та інтенсивним: напередодні поєдинку, який на цьому етапі кваліфікації має всі підстави отримати статус вирішального, футболісти розуміють відповідальність та важливість моменту.

Відпрацювавши годину на полі, команда повернулася до готелю «Опера». Уже там тренерський штаб прийме остаточне рішення щодо заявки та стартового складу на завтрашню гру.

Склад збірної України на матч із Францією

Воротарі: Андрій Пятов («Шахтар» Донецьк), Дмитро Різник («Ворскла» Полтава), Денис Бойко («Динамо» Київ).

Захисники: Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Віктор Корнієнко (усі — «Шахтар» Донецьк), Олександр Караваєв, Ілля Забарний, Віталій Миколенко, Олександр Тимчик, Олександр Сирота (усі — «Динамо» Київ), Едуард Соболь («Брюгге», Бельгія), Тарас Качараба («Славія», Чехія).

Півзахисники: Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко, Віктор Циганков (усі — «Динамо» Київ), Тарас Степаненко («Шахтар» Донецьк), Руслан Маліновський («Аталанта», Італія), Андрій Ярмоленко («Вест Гем», Англія), Олександр Зубков («Ференцварош», Угорщина), Євген Макаренко («Фехервар», Угорщина), Ігор Харатін («Легія», Польща).

Нападники: Роман Яремчук («Бенфіка», Португалія), Данило Сікан («Шахтар» Донецьк).

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України