«Верес» відповів на заклик колишнього президента прибрати із символіки лiтеру «V»

Футбол України 7 Травня, 14:26 725
«Верес» відповів на заклик колишнього президента прибрати із символіки лiтеру «V» | 19-27
Рівненський клуб не збирається змінювати емблему й символіку, на якій присутня літера «V». Є юридична аргументація такої позиції.

Цього тижня колишній президент «Вереса» Олексій Хахльов закликав прибрати з символіки команди літеру «V», мовляв, задля запобігання погіршення репутації й уникнення проблем зі законом, що забороняє використання символіки військового вторгнення російського неонацистського режиму в Україну.

«Народні» опублікували офіційну відповідь ексфункціонеру, у якій звертається увага, що заборона не поширюється на торговельні марки, зареєстровані в установленому законом порядку до 24 лютого 2022 року. Юридичний аналіз законопроєкту також свідчить, що використовувати літери «Z» і «V» у назвах дозволяється.

«Верес» патріотично підсумував відповідь Хахльову:

«Ми вважаємо, що під час жорстокої агресії російської федерації варто зберігати єдність і зосередити зусилля на відбитті навали. Тож підтримуємо ту частину Вашого звернення, де йдеться про те, що «Разом ми – сила». У нас один ворог – росія! Тримаємо стрій і віримо у нашу Перемогу! Слава Україні».