Олександр Філіппов: «За підтримку росії у Латвії можуть позбавити громадянства»

Світовий футбол 7 Травня, 17:58 473
Олександр Філіппов: «За підтримку росії у Латвії можуть позбавити громадянства»
Ексгравець «Десни» Олександр Філіппов розповів, де його сім'я зустріла початок війни, і як влада і люди в у Латвії зараз реагують на все російське.
«Люди тут справді підтримують Україну. У Латвії навіть для своїх вносять певні заборони. Відключають російські телеканали, блокують російські сайти. Доходить до того, що якщо ти підтримуєш росію, то у тебе можуть забрати громадянство.

Сьогодні дуже складно думається про футбол, завжди вранці у нас тренування і поки їдеш, обговорюєш всі новини. Запитуємо, як у кого справи в Одесі, Миколаєві, Чернігові. За всі міста запитуємо та переживаємо. Коли це сталося, я не міг повірити. Днями до мене мала приїхати сім'я, але, на жаль, вона війну зустріла в Чернігові. Це неймовірний страх за сім'ю, рідних, близьких, що вони там. Останньою краплею стало те, що в будинок, буквально від нашого 500 метрів, потрапила ракета.

Слава Богу, що вони змогли вибратися і перебувають зі мною у безпеці.

Коли дивишся всі фотографії, то цей жах неможливо описати словами. Щодня прокидаєшся і ходиш із цими думками й засинаєш із ними. А складніше людям, які втратили рідних, житло», - сказав Філіппов.