Спаринги клубів УПЛ – «Зоря» обіграла «Інгулець», «Ворскла» поступилась «Металісту-1925», драматична нічия «Дніпра-1» і «Олександрії»

Футбол України 4 Вересня, 20:13 346
Команди УПЛ заповнили паузу проведенням товариських поєдинків.

«Ворскла» і «Металіст 1925» провели контрольний поєдинок в Полтаві.

Харківська команда виграла 2:1 завдяки голам Задераки і Дмитренка, а у «Ворскли» відзначився новачок Лукас Ранжел.

«Ворскла» «Металіст 1925» 1:2

Голи: Ранжел, 62 - Задерака, 48, Дмитренко, 73

Луганська «Зоря» обіграла «Інгулець» з рахунком 3:1.

Перший таймі зустрічі завершився з рахунком 1:0 на користь «Зорі» після автоголу гравця «Інгульця». У другому таймі спочатку Бартулович не зміг реалізувати пенальті, а потім «Зоря» збільшила свою перевагу зусиллями Луньова і Хомченовського. На 64-й хвилині Бартулович не реалізував пенальті. Гол престижу «Інгулець» забив на 83-й хвилині поєдинку.

«Зоря» — «Інгулець» — 3:1

Голи: ?, 20, автогол, Луньов, 70, Хомченовський, 75 — ?, 83

Відбувся товариський матч між клубами УПЛ «Дніпро-1» і «Олександрія».

До 88-ї хвилини жодна з команд не змогла відкрити рахунок, але в кінці матчу суперники обмінялися голами.

СК «Дніпро-1» — «Олександрія» 1:1 (0:0)

Голи: Білл (88), Стецьков (90+1).

«Верес» провів міні-збір на Закарпатті. Команда завершила тренування контрольним матчем з юнацькою командою «Миная», перемігши 3:0.

«Минай» U19 «Верес» 0:3 (0:1)

Голи: Г.Пасіч (31), Полюлях (76), Тимофієнко (83)