Збірна України розписала заслужену нічию з Францією

Збірна України 4 Вересня, 23:43 644
Збірна України зіграла внічию зі збірною Франції у 5-му турі відбору на ЧС-2022.

Матч відбору ЧС-2022 Україна – Франція розпочався о 21:45 за київським часом.

Обидві команди зі стартових хвилин демонстрували динамічний футбол.

На 10-й хвилині Погба головою замкнув небезпечну подачу з кутового, однак П'ятов парирував.

Після навісу з кутового м'яч потрапив до Ярмоленка, який одразу вистрілив по воротах - голкіпер врятував, а на добиванні Забарний спрямував м'яч над поперечиною.

Згодом вінгер «Вест Хема» підхопив м'яч неподалік від штрафного майданчика й дуже небезпечно навісив на дальню стійку, де Яремчук намагався з льоту замкнути - м'яч пролетів над поперечиною.

Марсьяль отримав майстерну діагональну передачу від Погба та вийшов віч-на-віч із голкіпером - П'ятов врятував ворота української команди.

Відкрити рахунок вдалося збірній України. На 43-й хвилині зустрічі відзначився Микола Шапаренко. Хавбек «Динамо» розкішним ударом з-за меж штрафного поцілив у дев'ятку воріт Льоріса.

У другому таймі французи перехопили контроль над м'ячем та обмінювалися короткими передачами на чужій половині поля - це переросло у гол. Антоні Марсьяль зрівняв рахунок на 50-й хвилині.

Українці вирвались у надзвичайно швидку контратаку і Циганков готувався загострити неподалік штрафного суперника, але французи вибили м'яч.

Збірна Франція не реалізувала вбивчий момент: Бензема прокинув у наш штрафний майданчик на Діабі, який опинився практично віч-на-віч із П'ятовим - його удар влучив у стійку!

Під завісу матчу французи почали тиснути, а підопічні Петракова навпаки «підсіли», але вистояли - матч закінчився нічиєю 1:1.