Новини з табору збірної України: режим двох тренувань на день

Збірна України 8 Травня, 21:59 344
Новини з табору збірної України: режим двох тренувань на день
Неділя в таборі національної команди України — зовсім не привід для відпочинку: процес набору ігрових кондицій вимагає наполегливої роботи. Саме тому сьогодні синьо-жовті провели два тренування.

Ранок зустрів літнім теплом: після двох дощових днів температура знову підскочила вище позначки у 20 градусів за Цельсієм уже на 11.00. Тож на початку дня збірники виконували фізичні та тактичні вправи за умов спеки. На полі знову звучали оплески: ланцюжок травневих іменинників продовжив адміністратор збірної Борис Кузьмін.

Щойно синьо-жовті завершили ранкове заняття, різко почався сильний дощ, який уже за 15 хвилин продовжився градом, а ще хвилин за 10 враз припинився. Нічого не вдієш — така вже кліматична специфіка Словенії, яка розміщена поміж горами. Позитивний момент — після дощу одразу стає свіжіше, дихається легше, а отже, і працювати на футбольному полі значно приємніше.

Однак увечері спеку на полі створювали вже самі футболісти, які, виконуючи тренерські завдання, працювали в ігрових серіях. Більша частина заняття складалася з відрізків, в яких брали участь усі здорові на даний момент збірники.

Завдання час від часу змінювалися, але основне, на чому нині акцентує увагу головний тренер синьо-жовтих Олександр Петраков, — це культура пасу, швидкість прийняття рішень, високий темп гри. Команда повинна набирати функціональний та ігровий тонус, якого виконавців позбавила війна. Для цього хлопці не шкодують зусиль, самовіддано виконуючи тренерські завдання. Завтра в національної збірної — знову два тренування.