Світовий футбол 9 Травня, 12:59 1253
Лунін та інші резервісти «Реала» почули оцінку Анчелотті після поразки від «Атлетіко» | 19-27
Український голкіпер дебютував проти «Атлетіко» (0:1).

Попри велику перевагу «матрацників», Лунін пропусти лише одного разу – з пенальтів від Карраско.

«Лунін грав дуже добре, він зберігав у безпеці наші ворота. Йовіч також. У нього виникли певні труднощі, тому що вчора у нього виявили гастроентерит. Але він все ж зіграв.

Це була гарна гра, навіть конкурентоспроможна. Ми були кращими у другому таймі. Не могли очікувати більшого від цієї гри після дуже захоплюючого тижня. Ми провели гарну гру, більшого я й не очікував.

Інтенсивність команди була гарною, я дав усім хвилини. Ми повинні продовжувати так само. Не ускладнюємо собі життя і добре підготуємось до наступних трьох ігор. У четвер проти Леванте вийдуть ті, хто цього разу грав менше. З Кадісом – те саме.

Склад на Бетіс буде більш-менш близький до того, який має зіграти у фіналі ЛЧ. Безперечно, уникнути травм – найголовніше. Ми маємо підійти до фіналу з усіма доступними гравцями», – цитує Анчелотті Marca.