Самба Діалло отримає французьке громадянство

Динамо Київ 9 Травня, 15:32 666
Самба Діалло отримає французьке громадянство
Ведучий програми «ТаТоТаке» Михайло Співаковський розповів, куди зник сенегальський вінгер «Динамо» U-19 Самба Діалло.
«Коли Діалло зник із радарів після матчу Юнацької ліги УЄФА проти «Спортінга», з'явилися чутки, що він взагалі покинув клуб. Я дізнався у «Динамо», що це не так. Діалло поїхав до Парижа, як я розумію, отримувати французький паспорт. Самба має контракт із «Динамо», він підписав його наприкінці 2021-го майже на 5 років.
Він дав патріотичне інтерв'ю, сказавши, що готовий повернутися до Києва, якщо війна закінчиться, але при цьому його люди вже працюють над іншими варіантами. Його справами займається Васильєв, який свого не проґавить. За моєю інформацією, Мірча Луческу не був у захваті від Діалло. Він зазначав, що він не має емоційної стабільності.

Якщо Вітіньо не був готовий грати на такому рівні, його треба було підготувати, то що ми зараз обговорюємо Діалло», - підсумував журналіст.

Зазначимо, що перспективний нападник приєднався до «Динамо» минулого літа. 19-річний футболіст виступає у юнацькій команді киян, у якій відзначився 18-ма голами у 23-х матчах. Раніше регулярно з'являлись новини про те, що Діалло цікавляться європейські клуби, серед яких навіть називався «Манчестер Сіті».