Чеберко отримав дурне вилучення і позбавив «Осієк» надій на чемпіонство

Світовий футбол 9 Травня, 16:03 754
Чеберко отримав дурне вилучення і позбавив «Осієк» надій на чемпіонство  | 19-27
Захисник Євген Чеберко точно не може занести собі в актив матч чемпіонату проти «Динамо» Загреб.

Чемпіонат Хорватії, 34 тур

«Динамо» Загреб – «Осієк» – 3:0

Голи: Оршіч, 34, Шпікіч, 60, Минало, 81

Вилучення: Чеберко, 44 (О)

За три тури до фінішу «Осієк» відставав від загребців на 5 очок, тому потрібна була виключно перемога. Втім, матч склався зовсім не за планом гостей.

На 34-й хвилині Петковіч розкішною передачею ззнайшов Оршіча, який прибрав захисника і чітко пробив низом. Перед свистком на перерву Чеберко залишив Осієк у меншості. Українець отримав зовсім необов'язкову другу жовту, «зрубавши» суперника в центрі поля. У другій половині «Динамо» скористалося перевагою, довівши справу до розгрому.

«Осієк» втратив усі шанси на чемпіонство і може готуватися до виступу в Лізі конференцій. Титулу Загреба математично загрожує лише «Хайдук», який за 2 тури до фінішу відстає на 4 очки.