Циганик назвав футболіста «Динамо», який першим переїде у топ-чемпіонат

Динамо Київ 7 Вересня, 15:50 1389
Циганик назвав футболіста «Динамо», який першим переїде у топ-чемпіонат
Ігор Циганик в ефірі авторської програми ЦиганикLive розповів про перспективи лідера Динамо Миколи Шапаренка.
Я переконаний у тому, що Шапаренко перейде в ТОП-чемпіонат. На сьогоднішній момент я можу сказати, це один із найкращих гравців чемпіонату.

Шапаренко дебютував за збірну України в команді Шевченка виїзним матчем із Туреччиною (0:0). Тоді турків очолював Луческу, який першим сказав: “Повірте мені. Цей хлопчина – дуже хороший футболіст!” І коли Луческу перейшов до Динамо, його увага до Шапаренка була максимальною. Він вважав, що це один з тих гравців, на яких він будуватиме свою команду. Довіра тренера – це дуже важливо. І Шевченко тоді сказав, що такий обсяг роботи, який може робити Шапаренко у матчі (на тому темпі) – мало таких футболістів взагалі є в Україні.

Я вам хочу сказати, що Шапаренко – це той футболіст, який грає на тому темпі, на тому рівні, у ритмі ТОП-чемпіонатів! Він рухається, він приймає рішення, він відкривається – це все у дуже високому темпі. І він на тому рівні виконує шалений обсяг роботи. Цей футболіст завжди там, де м’яч. Такі футболісти завжди дуже корисні.“Продавати чи не продавати?” – це питання до клубу. Але я чомусь переконаний, що це перший футболіст із цього Динамо, який поїде за кордон