Петраков: «До мене звернувся «Шахтар», щоб я відпустив гравців до клубу, я подумав та відпустив і гравців «Динамо», щоб не було розмов»

Збірна України 7 Вересня, 19:40 2806
Петраков: «До мене звернувся «Шахтар», щоб я відпустив гравців до клубу, я подумав та відпустив і гравців «Динамо», щоб не було розмов»
Тренер збірної України Олександр Петраков відповів на питання журналістів перед контрольним матчем проти Чехії.

Спаринг Чехія - Україна відбудеться 8 вересня, початок о 21:45.

Про ротацію складу і гравців, які покинули команду:

«У людей Ліга чемпіонів попереду, серйозне змагання. До мене звернувся «Шахтар», щоб я відпустив. І після гри з Францією я подумав і відпустив ще трьох гравців «Динамо», щоб не було образ і розмов. Я їм все пояснив. Я побачив, що хлопці втомилися. Побачив, що втомилися дійсно. Я не хотів їх навантажувати, краще їх не чіпати. Нехай повернуться в свої клуби, відпочивають».

Про матч з Чехією:

«Інтригу щодо складу я збережу до матчу. Це ж цікаво. Або ви хочете тренеру Чехії розповісти (сміється)? Завтра все побачите. Я впевнений в тих хлопцях, які завтра вийдуть на поле. У Ярмоленка і Качараби нічого з приводу чехів, які грають в їхніх командах, не питав. Тарас тільки сказав, що з його команди чотири гравці травмовані і не зіграють. З приводу ротації, то це офіційна контрольна зустріч, буде тільки 6 замін. Тому я не можу говорити про те, наприклад, хто з воротарів скільки часу зіграє».

Про виклик гравців «Зорі» (Булеца, Кочергін):

«Завтра побачимо на полі. Я з ними поспілкувався, шанс у них зіграти буде. Це така можливість: вийшов за збірну, зіграв - будемо на нього розраховувати. Вийшов і провалився - тоді будемо дивитися. Але ігровий час футболісти «Зорі» отримають завтра».

Про важливість матчу з Чехією:

«Перемога дуже важлива. Дуже. І для хлопців це важливо перед вирішальним матчем з Фінляндією далі у відборі. До цього потрібен позитивний результат, щоб з ним їхати на поєдинок відбору. Так що для мене дуже важливий результат».