Самбрано звинуватив Хацкевича та «Динамо» у повній неповазі

Динамо Київ 11 Травня, 16:55 4168
Самбрано звинуватив Хацкевича та «Динамо» у повній неповазі
Перуанський центральний захисник «Бока Хуніорс» Карлос Самбрано розповів, як до нього ставилися в київському «Динамо», зокрема, тодішній головний тренер команди Олександр Хацкевич, а також розкрив деякі подробиці свого скандального відходу з українського клубу.
«Дещо дивно, бо я перейшов до «Динамо» з дуже серйозним контрактом, а тренер зі мною не розмовляв, мабуть, він мене не просив, а керівники хотіли підписати. Мене взагалі не брали до уваги, незважаючи на те, що я грав у Швейцарії, але все одно тренер не хотів розраховувати на мене. Думаю, він був би щирішим, якби сказав мені, що не планує на мене розраховувати і все, але він жодного разу не поговорив зі мною ні про що».

«Я провів шість місяців у розгубленості (нічого не роблячи), як то кажуть. Уявіть, що мені сказали приїхати на тренування у той час, коли там нікого не було! Це повна неповага. Вони хотіли, щоб мені це набридло і я заговорив про розірвання контракту за своєю волею, бо я мав дорогий контракт. Якби мені сказали прямо, я нормально до цього ставився б».

«У будь-якому разі, я залишився вірним своїм принципам, я ніколи не виявляв неповаги до когось, я ходив на тренування, а мій агент порадив мені записувати себе на відео на об'єктах, щоб у мене були докази на випадок, якщо вони захочуть сказати, що я ніколи не з'являвся в команді. У результаті він фотографував мене як дурного хлопчика, щоб довести, що я відвідував тренування у момент, коли на них нікого не було. Але докази треба було мати».