Президент «Колоса»: «Ми зараз хочемо йти на повідку у росіян — забрати футбол і кудись його відвести?»

Футбол України 11 Травня, 18:43 359
Президент «Колоса»: «Ми зараз хочемо йти на повідку у росіян — забрати футбол і кудись його відвести?»
Президент «Колоса» Андрій Засуха виступає за проведення чемпіонату лише на території України.

Президент ковалівського Колосу Андрій Засуха розповів про ситуацію у команді. За його словами, ковалівці виплачують своїм футболістам 30% заробітної плати.


“Ми просиділи тут на базі. Під басейном ховалися, коли дуже літало. Заспокоювали бразильців, які казали: «О, летить». Місяць мешкали тут. Потім всі адаптувалися до ситуації, цієї нелюдської обстановки в Україні. Легіонерам ми допомогли виїхати», – повідомив Засуха.

«Ми не призупинили контракти із футболістами, а платимо 30% від заробітної плати. Жодного місяця ми не пропустили. Я їм вдячний, що вони з розумінням поставилися до цього. Вони є частиною процесу, який називається війна та горе в Україні».

«Як можна забрати футбол із України? Ми тоді станемо Придністров'ям та почнемо на конях їздити».

«Ці звірі… Навіть не можу їх звірами назвати, бо звірі мають якісь порядки та інстинкти. Ця нечисть забрала у нас нормальне та мирне життя. Ми зараз хочемо йти у них на повідку — забрати футбол і кудись його відвести? Я не думаю».

«Перенести до Туреччини, Польщі? Ні, так неможна. Ми маємо розвивати військову інфраструктуру, ЗСУ. Потрібно працювати над цим, а паралельно над футболом. Нехай рівень футболу впаде, нехай у нас не буде легіонерів, але ми вирощуватимемо діток, які гратимуть в Україні».


У березні ковалівський клуб передав на потреби Збройних сил України дев'ять автомобілів, а на початку квітня закупив для ЗСУ три нові позашляховики JAC T8 2.0 Full Extra.