Чехія – Україна: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Збірна України 8 Вересня, 11:51 223
 Чехія – Україна: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» Ігор Бурбас склав прогноз на товариський матч національних збірних Чехія – Україна.
«Дуже схоже на те, що цей спаринг мало потрібен як Чехії, так і Україні. Команди повідпускали кількох провідних гравців, а тому підходять до дуелі далеко не в оптимальних складах. Якщо говорити про нашу збірну, то, напевно, настає час дебютів.

Швидше за все, побачимо у воротах Різника, у центрі захисту, ймовірно, зіграє Качараба, ігрові хвилини однозначно отримають Кочергін і Булеца. Цікаво буде поглянути на нові обличчя. І як зможуть себе вони проявити у формі національної команди. Упевнений в одному – мотивації їм не бракуватиме. А тому можна бути впевненим, що обличчям в бруд вони не впадуть.

Останні зустрічі суперників залишаються за нами. Передумови продовжити приємну історію протистоянь є. Це як мінімум наявність Ярмоленка, Яремчука і Зінченка, який і приносив українцям останню виїзну перемогу над чехами.

Хоча на результат робити ставку я не хочу – важко прогнозувати, враховуючи експериментальний характер матчу. Але гадаю, що голи у Плзені будуть. І не один», - цитує Бурбаса «Рейтинг букмекерів».