Світовий футбол 12 Травня, 10:44 475
«Інтер» в овертаймі вирвав перемогу над «Ювентусом» та вперше за понад 10 років завоював Кубок Італії | 19-27
«Інтер» здобув драматичну перемогу над «Ювентусом» у фіналі Кубка Італії.

Барелла відкрив рахунок на 7-й хвилині, і цей м’яч став єдиним у першому таймі. Проте вже на початку другої половини «Стара синьйора» змогла не лише відігратися, але й вийти вперед. Сандро та Влаховіч відзначилися з інтервалом у 2 хвилини.

Тепер рятуватися довелося вже Інтеру, і з цією місією впорався Чалханоглу, який реалізував пенальті на 80-й та перевів гру в овертайм.

В додатковий час «нерадзуррі» отримали право на ще один одинадцятиметровий, що цього разу реалізував Перішіч. Незабаром Іван оформив дубль і остаточно вирішив долю трофею.

Інтер завоював 8-й Кубок Італії в історії та перший з 2011 року. В Ювентуса таких титулів 14.