Колишній футболіст збірної України: «Вибачення Петракова перед Маліновським? Мені це незрозуміло»

Футбол України 8 Вересня, 20:54 777
Колишній футболіст збірної України: «Вибачення Петракова перед Маліновським? Мені це незрозуміло»
Колишній футболіст збірної України Олександр Паляниця поділився думкою про в.о. головного тренера збірної України Олександра Петракова.
«Чи відчувалася рука Петракова у матчі з Казахстаном? Швидше, ні... Хоча, якби все закінчилося другим забитим м'ячем Данила Сікана, то більшість експертів співали б дифірамби Петракову. Однак не так сталося, як гадалося, все змастила кінцівка поєдинку, коли в останній атаці господарі врятувалися від поразки.

У матчі проти Франції Петраков грунтовно змінив склад? Не думаю, що Петраков цим прагнув довести, що незамінних в збірній немає, скоріше, він підбирав виконавців під свою схему гри. І оскільки чемпіонам світу українці не програли, то Олександр Васильович не помилився зі складом. І, на мій погляд, в поєдинку з французами вже відчувалася режисура нового рульового, коли при розстановці 5-4-1 акцент робився на атакувальні дії флангами. Збірна України дуже сильно провела перший тайм і в цілому була ближче до перемоги.

Вибачення Петракова перед Маліновським? Мені це взагалі незрозуміло. Які тут можуть бути вибачення? Адже, в першу чергу, тренер відповідає за результат, і йому все вирішувати. А гравець своєю майстерністю повинен доводити, що гідний більшого», — вважає Паляниця.