Світовий футбол 12 Травня, 17:45 830
Дуелунд забив класний гол у ворота ПСВ. Його команда була близька до камбеку з 3:0 | 19-27
Міккелю для гола знадобилось 10 хвилин.

Орендований в «Динамо» данський нападник НЕК Мікель Дуелунд відзначився забитим голом у ворота ПСВ.

Дуелунд вийшов на заміну на 55 хвилині, а на 66 діставав м’яча із сітки воріт суперника, щоб якнайшвидше віднести його у центральне коло.

Річ у тім, що його команда на той момент пропустила вже 3 м’ячі. Однак камбек був цілком реальним, адже на 72 хвилині рахунок став вже 3:2: партнера Дуелунда Окіта реалізував пенальті. Втім команді з Неймегену так і не вдалось відігратись.

Гол на 8:41.

За тур до кінця чемпіонату команда нашого орендованого гравця займає 8 місце - воно дозволяє грати в матчах плей-оф за Лігу конференцій.