Збірна України буде представлена в FIFA 22

Футбол України 10 Вересня, 18:31 400
Збірна України буде представлена в FIFA 22
Вперше в історії футбольного симулятора можна буде зіграти за Україну.

За 29 років виступів на міжнародній арені збірна України встигла заробити собі ім’я та імідж команди, з якою потрібно рахуватися будь-кому на земній кулі. Україна — чвертьфіналіст чемпіонату світу-2006 та Євро-2020, а також чотириразовий учасник найпрестижніших футбольних форумів серед збірних. А вже цієї осені збірна України вперше в історії буде представлена у відеогрі від американської корпорації Electronic Arts.

«Збірна України у FIFA 22 — це великий крок уперед для популяризації електронного футболу в нашій країні! Тепер українські прихильники серії симуляторів FIFA зможуть грати за рідну збірну», — розповів президент Української асоціації електронного футболу Владислав Шовковський.

FIFA 22 — це симулятор електронного футболу з найвищим рівнем автентичності відносно реального футболу. Завдяки партнерським відносинам з EA Sports у грі присутні більше ніж 17 тисяч електронних прототипів реальних футболістів із більше ніж 700 команд.

У FIFA 22 представлені більше 30 ліг і 90 стадіонів, а також такі знакові змагання, як Ліга чемпіонів УЄФА, Ліга Європи УЄФА, Ліга конференцій УЄФА, англійська Прем’єр-ліга, Бундесліга та Ла Ліга Сантандер.

Також EA Sports анонсує в новій серії FIFA революцію ігрового процесу за рахунок впровадження інноваційної технології Hyper Motion. Вона захоплює та аналізує 8,7 мільйонів кадрів рухів гравців у матчі, створює анімації та виводить механіку ведення гри на новий рівень реалістичності.

FIFA 22 зі збірною України — уже з 1 жовтня 2021 року! Грай за наших, веди синьо-жовтих до перемог!