Збірна України отримала потужне підсилення – до табору «синьо-жовтих» приєднався перший легіонер

Збірна України 14 Травня, 22:25 529
Збірна України отримала потужне підсилення – до табору «синьо-жовтих» приєднався перший легіонер
Суботній день національна команда розпочала з роботи в тренажерному залі.

Тренер із фізпідготовки В’ячеслав Руженцев запропонував хлопцям виконати сім станцій фізичного навантаження, зокрема — жим ногами лежачи, роботу з привідними м’язами, підйом гомілок, випади та присідання зі штангою, підйом на платформу з вагою.

Порівняно з попередньою такою ж роботою, спрямованою на вибуховість м’язів, цього разу було додано вагу у снарядах та на одну збільшено кількість станцій, а ще — кожну з вправ слід було повторити тричі перед тим, як перейти до наступної. Збільшуючи навантаження на супротив, тренерський штаб готує команду до протидії представникам атлетичного британського футболу.

В обід до табору збірної прибув форвард Роман Яремчук. Матч його «Бенфіки» було перенесено на більш ранню дату, тож Роман не став відпочивати зайвий день, а одразу ж вилетів із Лісабона в напрямку Любляни. Першим біля рецепції давнього друга зустрів голкіпер Георгій Бущан. Теплі обійми, дружні привітання знову наповнили розташування синьо-жовтих у Брдо. Яремчук першим із легіонерів приєднався до збірної — було помітно, як він заскучив за партнерами по команді.

Разом з Яремчуком тепер у таборі національної команди 23 виконавці, і всі вони взяли участь у вечірньому тренуванні. Роман завзято приступив до роботи, яка сьогодні ввечері включала в себе розминку, естафети з контролем м’яча, квадрат та ігрові серії.

Повернувся до загальної групи Артем Довбик. Поки що лікарі дозують навантаження в ігрових серіях між ним та Віктором Циганковим, однак уже сама участь у всіх аспектах тренувального процесу говорить про те, що хлопці перебувають на шляху до повноцінного відновлення.

У неділю на збірну України знову чекає два тренування.