«Ми знайшли слабкі сторони «Динамо», - гравці «Металіста 1925» про матч із киянами

Динамо Київ 11 Вересня, 11:26 245
«Ми знайшли слабкі сторони «Динамо», - гравці «Металіста 1925» про матч із киянами
Гравці суперника вважають, що команді не варто боятися чемпіона України.

Хавбек Антон Савін (на фото):

11 місце в УПЛ нас не влаштовує, адже ставимо перед собою завдання виграти якомога більше матчів. Вважаю, що за грою «Металіст 1925» не програв нікому. Переконаний, що мали набирати більше залікових пунктів.

Жодного разу не грав проти «Динамо» і це буде корисний та цікавий досвід для мене. Гратимемо при рідних вболівальниках, які обов’язково нас підтримуватимуть. Зробимо усе від себе можливе, щоб досягнути результату. У чемпіонів країни мало слабких сторін, проте тренерський штаб ретельно розібрав гру суперника. Ми знайшли слабкі сторони у киян і намагатимемося скористатися ними у суботньому матчі. Головне організовано зіграти у захисті і скористатися своїми нагодами на контратаках. Якщо виконаємо тренерські настанови, то думаю що шанси у нас є.

Андрій Ременюк:

Ми дуже добре підготуємося і «Динамо» не боїмося. Наша увага та мотивація буде на дуже високому рівні, адже це чемпіон України.

Захисник Артур Западня:

Всі ці тижні готувалися до протистояння з «Динамо», чекаємо на цю гру. Немає ніякого страху. Звичайна календарна гра. Просто що до нас їдуть чемпіони країни. Звісно, всі ретельно готуються. Хоч у киян у вівторок гра Ліги чемпіонів, але я не думаю, що вони будуть себе берегти, у них вистачає футболістів на два рівноцінних склади.

Відзначимо, що до поєдинку проти «Динамо» підопічні Валерія Кривенцова підходять із серією з трьох поразок поспіль.