«Рух» домовився дограти чемпіонат України U-19 - «Динамо» може втратити шанс на Юнацьку ЛЧ

Динамо Київ 14 Травня, 22:40 3291
«Рух» домовився дограти чемпіонат України U-19 - «Динамо» може втратити шанс на Юнацьку ЛЧ
Юнаки «Руху» матимуть можливість обійти однолітків із «Динамо» та здобути путівку до Юнацької ліги УЄФА.

Виконавчий директор української Прем’єр-ліги Євген Дикий повідомив, що більшість клубів підтримали прохання «Руху» про догравання чемпіонату U-19.

Минулого тижня «Рух» звернувся до Прем’єр-ліги з проханням провести три незіграні матчі юнацького чемпіонату (проти «Колоса», «Інгульця» та «Дніпра-1»). «Колос» та «Інгулець» дали свою згоду на проведення матчів.

Перед вимушеною паузою у чемпіонаті «Рух» відставав на п’ять очок від «Динамо», яке лідирувало у першості, при цьому львівська команда провела на три гри менше, ніж кияни. Переможець чемпіонату вийде до Юнацької ліги УЄФА.

“Було звернення від ФК «Рух» щодо догравання матчів U-19. Найменшу кількість матчів у чемпіонаті провів саме «Рух» — це 16 поєдинків. Рух звернувся до клубів УПЛ, і більшість підтримала ініціативу. Виконком затвердив, тому нам залишилося втрясти організаційні моменти — місце проведення, час початку матчів”, – сказав Дикий.

“Попередньо була інформація, що згоду дали «Інгулець», «Колос» та «Дніпро-1». За підсумками голосування «Дніпро-1» відмовився від догравання — вони не підтримали звернення ФК «Рух». «Колос» та «Інгулець» надіслали листи та додатково підтвердили згоду на участь у цих матчах”.

«Рух» взяв на себе всі витрати на проведення цих матчів. Частково збір проходитиме на базі «Руху», частково — на території Польщі. Якщо війна затягнеться, можна вважати ці матчі міні-репетицією перед початком головних змагань УПЛ”.

Чемпіонат України U-19 було припинено у лютому у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії на українські території. Решту футбольних змагань у країні вже достроково завершено.