«​Манчестер Сіті» із Зінченком не зумів обіграти «Вест Хем»

Світовий футбол 15 Травня, 18:21 960
«​Манчестер Сіті» із Зінченком не зумів обіграти «Вест Хем» | 19-27
У Лондоні на Олімпійському стадіоні завершився матч 37 туру АПЛ, у якому Вест Хем упустив перевагу у два голи над Манчестер Сіті - гра завершилася внічию 2:2.

У першому таймі «молотобійці» зробили максимум того, щоб інтрига у чемпіонаті була жива. Джаррод Боуен продовжив демонструвати феноменальну форму цього сезону, оформив дубль.

Після другого гола на обличчі Пепа Гвардіоли було видно, що він не розуміє, що відбувається. Але, мабуть, за 15 хвилин перерви він у всьому розібрався, оскільки вже на 4-й хвилині другої половини Джек Гріліш відіграв один м'яч.

На 69-й хвилині трапилася прикра випадковість - під час подачі зі штрафного Володимир Цоуфал зрізав м'яч головою у власні ворота, нівелювавши перевагу своєї команди.

За кілька хвилин до кінця основного часу у Манчестер Сіті з'явилася чудова нагода вирвати перемогу. Гарбріел Жезус впав у штрафний майданчик господарів і після перегляду повтору головний арбітр призначив пенальті. Але на превеликий жаль всіх фанатів «городян» Ріяд Марез не зміг з точки переграти Лукаша Фаб'янські.

На 90+5 хвилині на полі з'явився Андрій Ярмоленко, для якого цей матч, з великою ймовірністю, став останнім у футболці Вест Хема на рідному стадіоні.

Манчестер Сіті дає Ліверпулю чудову можливість скоротити відставання у таблиці до одного очка. Для цього команді Юргена Клоппа необхідно обіграти Саутгемптон.

Вест Хем гарантував собі єврокубки наступного сезону. Але який саме це буде турнір, вирішиться в останньому турі.

Чемпіонат Англії, 37 тур. Лондон, «Лондон Стедіум»

“Вест Хем” – “Манчестер Сіті” 2:2

На 86-й хвилині Марез не реалізував пенальті (воротар)

Голи: Боуен 24, Боуен 45 – Гріліш 49, Цоуфал 69 (авт.)

«Вест Гем»: Фабіанський – Цоуфал, Доусон, Зума, Крессвелл – Соучек, Райс – Боуен, Лансіні (Нобл 77), Форнальс (Джонсон 90+2) – Антоніо (Ярмоленко 90+5)

«Манчестер Сіті»: Едерсон – Канселу, Фернандіньо, Лапорт, Зінченко – Сілва, Родрі, Де Брюйне – Марез, Жезус, Гріліш

Попередження: Боуен 32, Цоуфал 58, Фабіанський 60 – Жезус 90+4