«Вердер» услід за «Шальке» повернувся до Бундесліги після дворічної перерви

Світовий футбол 15 Травня, 20:19 630
«Вердер» услід за «Шальке» повернувся до Бундесліги після дворічної перерви | 19-27
Відбулись матчі завершального, 34-го туру Другої Бундесліги, в яких визначились нові учасники елітного дивізіону.

Друга Бундесліга 2021/22, 34-й тур

Вердер – Регенсбург – 2:0

Голи: Фюлькруґ, 10, Дукш, 51

Ганза – Гамбург – 2:3

Голи: Найдгарт, 13, Фреде, 90+1 – Глацель, 50, Шонлау, 75, Кауфманн, 85

Вердер у домашньому поєдинку без проблем обіграв Регенсбург. Гол Вайзера на 7 хвилині скасували після перегляду VAR, однак Фюлькруґ через 3 хвилини таки вивів бременців уперед. А по перерві Дукш забив другий м'яч, який забезпечив Вердеру другу сходинку та путівку до елітного дивізіону чемпіонату Німеччини.

Одразу по завершенні гри фанати вибігли на поле, святкуючи повернення до Бундесліги, а у підтрибунному приміщенні гравці святкували зі звичною для Німеччини традицією – обливали пивом одне одного та тренерів.

Гамбург же у трилері вирвав перемогу над Ганзою, в стартовому складі якої вийшов Данило Сікан. У рахунку повела саме Ганза завдяки голу Найдгарта. Втім, по перерві Глацель, Шонлау та Кауфманн принесли «динозаврам» перемогу – не завадив гол Фреде у компенсований час.

Таким чином, саме Гамбург посів третє місце, яке дає право на гру в плей-офф за путівку в Бундеслігу – Дармштадт поступився лише через гіршу різницю м'ячів. Суперником Гамбурга у плей-офф буде Герта, яка стане останньою перешкодою до повернення «динозаврів» у елітний дивізіон після чотирирічної перерви.