Світовий футбол 15 Травня, 20:36 162203
Бійка Миколенка, дві червоні і поразка – «Евертон» у шаленому матчі втратив шанс гарантувати собі виживання | 19-27
«Евертон» приймав «Брентфорд» в рамках 37 туру АПЛ.

Перемога гарантувала Евертону збереження прописки в еліті, але суперник був непростий. Брентфорд без турнірної мотивації продовжує демонструвати яскравий футбол і псувати нерви іншим командам.

Віталій Миколенко вкотре вийшов у основі «ірисок» і встиг на перших секундах неточно пробити з підбору. Ще кращий момент зіпсували Гордон та Рішарлісон – перший з близької відстані вліпив у голкіпера, а другий примудрився добити повз порожній кут воріт. Підопічні Лемпарда таки досягли свого на 10-й хвилині. Рішарлісон дещо незграбно перервів подачу Гордона у воротарський майданчик, Калверт-Льюїн трішки зачепив м'яч перед потраплянням до сітки – гол записали на англійця.

Домінація «ірисок» була обірвана на 18-й хвилині, коли молодий Брентвейт зірвав вихід Тоні на рандеву з Пікфордом. Суддя Майкл Олівер показав пряму червону оборонцю Евертона, хоча VAR цілком міг втрутитись і підказати призначити пенальті у ворота Брентфорда. На повторі чітко видно, як Айєр хапав за футболку Рішарлісона перед виносом м'яча на Тоні.

Незабаром «наварив» і Шеймус Коулмен. Капітан Евертона невдало підставився під простріл, зрізавши м'яч у власні ворота. Втім, лідерами на відпочинок пішли саме господарі. Бех Соренсен налетів на Рішарлсона, і цього разу Олівер вказав на «позначку» – сам бразилець пробив чітко.

Миколенко став однією з найпомітніших персон на початку другої половини. Українець кілька разів летів у відчайдушних підкатів, а потім встряг у сутичку з Айвеном Тоні. Віталій навіть «боднув» провокатора головою – той картинно впав на газон, але арбітр не повірив цьому театру.

На жаль, після цього момента Евертон посипався, пропустивши двічі за 2 хвилини. Вісса з гострого кута підрізав м'яч потилицею точнісінько над Пікфордом – ще один курйозний гол! Вперше вивів Брентфорд уперед Генрі, якого також ніхто не накрив у повітрі. «Іриски» були змушені йти на штурм, але нічого путнього з цього не виходило. Ще й Рондон «геніально» вийшов на заміну, отримавши червону через 4 хвилин після своєї появи (стрибнув у підкат двома ногами вперед). Після такого господарям було годі сподіватися на очки, але вони все ж залишаються поза зоною вильоту – Лідс відстає на очко, Бернлі на 2.