Натяк на Шевченка: президент «Дженоа» заговорив про фундаментальні помилки на тлі вильоту команди із Серії А

Світовий футбол 15 Травня, 22:43 883
Натяк на Шевченка: президент «Дженоа» заговорив про фундаментальні помилки на тлі вильоту команди із Серії А
​Альберто Зангрілло підбив підсумки практично завершеного сезону для генуезької команди.

Зангрільо звернувся до фанатів Дженоа, визнавши їхню важливість і вибачившись за скоєні помилки в менеджменті клубу, які призвели до плачевного підсумкового результату.

«Якщо ми хочемо й надалі бути генуезцями, то із завтрашнього дня ми маємо визнати свої помилки, мої помилки. Ми повинні усвідомлювати, що всі ми робили помилки, що ми, ймовірно, могли б їх виправити, і що були сигнали, які ми не вловили.

Ми винні, я перепрошую і обіймаю по-справжньому всіх уболівальників. Незважаючи на всі зусилля команди, ми обдурили їхні очікування», — наводить слова президента «россоблу» Gianluca Di Marzio.

Нагадаємо, що з листопада до січня Дженоа очолював українець Андрій Шевченко, під керівництвом якого «грифони» провели 11 матчів:

- одна перемога (у Кубку Італії);

- три нічиї;

- сім поразок

Після звільнення Шевченка власник Дженоа Джош Уондер та спортивний директор Йоганнес Спорс визнавали, що призначення українця було помилкою. Спорс навів свого знайомого тренера в особі німецького фахівця Олександра Блессіна, але і він не зміг врятувати команду від майже стовідсоткового вильоту до Серії Б.