Новини з табору збірної України: добрий настрій від перемоги Kalush Orchestra на Євробаченні

Збірна України 15 Травня, 22:49 343
Новини з табору збірної України: добрий настрій від перемоги Kalush Orchestra на Євробаченні Фото: УАФ
Недільний ранок національна команда, як і вся Україна, зустріла в піднесеному настрої.

Після перемоги гурту Kalush Orchestra, за якою збірники спостерігали вчора в прямому ефірі, сьогодні пісня «Стефанія» у всіх на вустах: хтось наспівує, хтось цитує, хтось слухає.

Тріумф України на Євробаченні — той важливий емоційний підйом, якого потребує нині українська нація, і хлопці свідомі того, що українці очікують подібного й від них.

Сьогоднішні два тренування синьо-жовті провели на полі. Уранці робота була сфокусована на виконанні та діях під час стандартних положень, а також відпрацьовуванні взаєморозуміння окремих ланок — захисту та нападу.

Увечері тренерський штаб укотре присвятив увагу пасінгу та контролю м’яча, а також роботі в ігрових серіях зі зміною завдань. На завершення заняття хлопці попрацювали над ударами по воротах, у тому числі завершенням навісів із флангів. На обох тренуваннях працювали усі 23 гравці, присутні нині в таборі головної команди країни. Завтра близько обіду до Брдо прибудуть ще троє наших легіонерів, які зіграли цього вік-енду заключні матчі клубного сезону, — Данило Сікан, Тарас Качараба та Олександр Зубков.

Разом із цією трійкою збірники проведуть у понеділок пообіднє тренування, після якого повечеряють та вирушать до аеропорту. На 20.30 за центральноєвропейським часом заплановано виліт чартеру з Любляни до Пізи: політ триватиме близько години. Із летовища синьо-жовті поїдуть автобусом до Флоренції (90 км), де й розмістяться в місцевому готелі «Хілтон». 17 травня на гру до Емполі, що за 35 км від Флоренції, збірна України виїжджатиме саме звідси.

Після матчу з «Емполі» українці повернуться до «Хілтона», а наступного ранку вирушать чартерним рейсом до Рієки, де проведуть контрольний поєдинок із місцевим клубом.