Світовий футбол 16 Травня, 13:31 1212
Втрачена перемога Миколенка та Ко в матчі з двома вилученнями у відеоогляді поєдинку «Евертон» – «Брентфорд» | 19-27
Віталій Миколенко відіграв за «Евертон» увесь матч проти «Брентфорда», проте не зміг допомогти «ірискам» здобути бодай одне очко.

Вже з 18-ї хвилини Евертону довелося грати в меншості – за фол останньої надії червону картку отримав Брентвейт. Попри те, на перерву «іриски» пішли за рахунку 2:1 на свою користь.

Та в другому таймі Брентфорду ще двічі вдалося скористатися чисельною перевагою, а наприкінці гри ліверпульці узагалі залишилися вдев’ятьох – червону вхопив ще й Рондон.