Збірна України 16 Травня, 15:01 668
Дебютні від дебютантів: десять гравців, які відзначились голом в першому матчі збірної | 19-27
ISPORT.ua згадує футболістів, які в своїх перших поєдинках відправляли м'яча у сітку воріт суперників.

В складі «жовто-синіх» свої перші матчі провели Олександр Піхальонок та Михайло Мудрик. Гравцям вдалося відзначитися голами в дебютних іграх за зібрну України.

Це не перший випадок, коли дебютанти забивали в своїх перших матчах. ISPORT.ua вирішив згадати футболістів, котрі відзначались голами в дебютних іграх за національну команду.

Олександр Гладкий

Суперник: Узбекистан
Турнір: товариський матч

У серпні 2007 року збірна України під керівництвом Олега Блохіна провела контрольний матч із національною командою Узбекистана.

В матчі дебютував нападник Олександр Гладкий. Форвард в першому таймі відзначився голом, замкнувши подачу Сергія Назаренка. Поєдинок закінчився перемогою Україну - 2:1.

Всього на рахунку футболіста 11 матчів за збірну, в яких забив лише один гол.

Роман Зозуля

Суперник: Норвегія

Історія Зозулі в збірній дуже цікава. Між його дебютним і другим матчем за національну команду пройшло більше двох років. І це не дивлячись на гол в першому ж поєдинку!

В 2010 році Україна грала з Норвегією і Зозуля вийшов в старті. Гра вже підходила до завершення, аж тут Коноплянка з далекої відстані виконав штрафний удар. Голкіпер відбив перед собою, а Роман першим зіграв на добиванні і приніс Україні перемогу.

Іван Ордець

Суперник: Нігер

Цей гравець, якому вже закрита дорога в збірну через клуб, за який він виступає,дебютував в головній команді країни в 2014 році в матчі проти Нігера.

Гол він забив на 20-й хвилині, абсолютно стандартний м'яч для центрального захисника – Ярмоленко подав від кута поля, а Ордець головою переправив круглого в ворота.

Для Івана цей гол залишився єдиним в збірній, зіграв він в 12-ти матчах.

Евген Сєлін

Суперник: Болгарія

В рамках підготовки до Євро-2012 Олег Блохін шукав собі в команду лівого захисника і зробив вибір на користь Євгена Сєліна. Тоді високий оборонець виступав за Ворсклу.

І відзначитись Сєлін зміг напрочуд швидко, вже на 7-й хвилині товариського матчу проти Болгарії він забив головою після скидки Чигринського, який виграв боротьбу під час кутового.

Всього Сєлін провів в складі збірної України 15 поєдинків, а той гол залишився для нього єдиним.

Андрій Ярмоленко

Суперник: Андорра
Турнір: відбір до ЧМ-2010

Капітан української збірної розпочав свою національну кар'єру у вересні 2009 року. Українець вийшов на поле в матчі проти Андори в рамках відбору до ЧС-2010.

Наша команда перемогла із рахунком - 5:0, один із голів на своє прізвище записав Ярмоленко.

На даний час Ярмоленко провів 106 матчів за збірну, в яких відзначився 44 рази.

Сергій Сидорчук

Суперник: Білорусь
Турнір: відбір на ЧЄ-2016

В жовтні 2014 року команда Михайла Фоменко розпочала відбір до чемпіонату Європи-2016. Суперником України була національна команда Білорусь.

В складі української збірної дебютував півзахисник Сергій Сидорчук. Українець вийшов на поле у другому таймі, замінивши Руслана Ротаня. На 90-й хвилині Сергій відзначився дебютним голом за національну команду.

У складі збірній Сидорчук провів 47 матчів, в яких забив три голи. Хочеться сподіватися, що кількість своїх голів Сергій збільшить у майбутньому.

Данило Сікан

Суперник: Казахстан
Турнір: відбір до ЧС-2022

В рамках відбору до чемпіонату світу збірна України зустрічалась із Кахастаном. Даний поєдинок був дебютним для Олександра Петракова на чолі національній команди, який змінив Андрія Шевченка.

Рахунок матчу не був задовільний для української збірної, тому Петраков випустив Данила Сікана, для якого гра стала дебютною. В компенсований час Сікан найшвидше зорієнтуватися у штрафній після прострілу Миколенка та вразив ворота Казахстану. Шкода, що через кілька хвилин суперник зрівняв рахунок - 2:2.

В складі України Сікан поки що провів чотири матчі, в яких має один гол.

Віктор Корнієнко

Суперник: Чехія

У вересні минулого року команда Петракова отримала в спаринг-партнери збірну Чехії. Тоді в складі «жовто-синіх» дебютувала велика кількість гравців, одному із яких вдалось відзначитись.

Віктор Корнієнко забив дебютний гол після прострілу Тимчика. Удар Віктора був таким потужним, що м'яч полетів під перекладину. Шкода, що Україна знову не перемогла, пропустивши у компенсований час.

За збірну Корнієнко провів поки два поєдинка.

Михайло Мудрик

Суперник: Борусія М

Михайло Мудрик був викликаний до національної команди для підготовки до матчів відбору на чемпіонат світу. В першому контрольному поєдинку против Борусії М Мудрик вийшов на поле у стартовому складі.

Йому знадобилося девять хвилин, щоб відзначитись голом. Михайло скористався передачею від Шапаренка, випердив захисника та голкіпера суперників, та відправив м'яч у ворота.

Олександр Піхальонок

Піхальонок разом із Мудриком був викликаний на матч до відбору на ЧС-2022. В поєдинку із Борусією він вийшов на поле на 75-й хвилині, замінивши Степаненка.

Олександрові знадобилось сім хвилин, щоб нанести потужний удар, із яким не впорався голкіпер.

Нагадаємо, що збірна України продовжує боротьбу за потрапляння на чемпіонат світу у Катарі. У півфіналі плей-офф відбору чемпіонату світу-2022 наша команда зіграє проти Шотландії – гра відбудеться 1 червня. У разі перемоги Україна зіграє проти Уельсу 5 червня.