Сумарні втрати армії рф в Україні вже перевищили 81 тисячу: опубліковані дані

Війна 16 Травня, 21:49 1000
Сумарні втрати армії рф в Україні вже перевищили 81 тисячу: опубліковані дані
За неповні 3 місяці повномасштабної війни російський окупаційний контингент втратив в Україні вбитими, пораненими та полоненими понад 45% від свого первісного складу.

За наявною інформацією, санітарні втрати російських окупантів станом на 16.05.2022 перевищили 53,5 тис осіб. Неповоротні санітарні втрати (загиблі) перевищили 27,5 тис. осіб.

Таким чином, сумарні втрати російських окупаційних військ перевищили 81 тис. осіб.

Фактично, за неповні 3 місяці повномасштабної війни російський окупаційний контингент втратив в Україні вбитими, пораненими та полоненими понад 45% від свого первісного складу.

Ситуація у лікувальних закладах ворога залишається тяжкою.

Особливо важка у Л/У тимчасово окупованого півострова Крим, де відзначається не лише наплив поранених, а й дефіцит лікарських засобів. Особливо не вистачає плазми, альбуміну 10% та 5%, антибіотиків.

У лікувальних закладах на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей ситуація схожа з кримською, за винятком того, що в них переважно перебувають мобілізовані окупантами жителі областей. Російських військовослужбовців намагаються вивозити на лікування в Л/У російські області.

Наприкінці минулого тижня в районі села Ровенки на території бази «Лісові Зірки» окупанти розгорнули польовий госпіталь.

Також додаткові польові госпіталі були розгорнуті в прикордонних з Україною російських областях.

Відзначається висока смертність серед тяжко поранених у Л/У окупантів, облік яких ведеться «у сіру», паралельно до офіційної статистики. Також ускладнена екстрена евакуація поранених через логістичні проблеми окупаційного угруповання.

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко