Форвард «Блекпула» здійснив історичний для Англії камінг-аут: «Зараз відповідний час»

Світовий футбол 16 Травня, 22:02 425
Форвард «Блекпула» здійснив історичний для Англії камінг-аут: «Зараз відповідний час»
Англійський футбол став свідком камінг-ауту. Його зробив Джейк Деніелс, представник «Блекпула», який виступає у Чемпіоншипі.

17-річний форвард зізнався, що є геєм, ставши першим чинним професіональним футболістом у Великобританії, що здійснив камінг-аут, інформує Sky Sports. Одноклубники підтримали Деніелса.

«Зараз відповідний час, щоб це зробити. Почуваюсь, що готовий розповісти людям свою історію. Хочу, щоб люди знали справжнього мене. Я думав багато, коли і як хочу це зробити. Я готовий бути собою, бути вільним та впевненим.

Тривалий час мені доводилось ховати правду, адже я хотів бути професіональним футболістом. Тому спитав себе, чи повинен я чекати виходу на пенсію, адже жоден гравець зараз не є відкритим геєм. Це була б відкрита брехня, я б не міг бути собою і жити так, як хочу.

З моменту, коли я розповів усе своїй сім'ї, клубу, одноклубникам, пройшов період переосмислення і стресу. Це вплинуло на моє ментальне здоров'я, але зараз я впевнений, що хочу нарешті бути собою», – заявив Джейк.

17-річний форвард лише цього року підписав професіональний контракт із Блекпулом і дебютував у Чемпіоншипі. Це сталось у матчі проти Пітерборо.

Зауважимо, востаннє про свою приналежність до ЛГБТ-спільноти у Британії публічно оголосив британець Джастін Фашану в 1990 році, після чого продовжив грати у футбол.