Ігор Циганик: «Ситуація Петракова і Маліновського – це нонсенс»

Футбол України 13 Вересня, 21:35 497
Ігор Циганик: «Ситуація Петракова і Маліновського – це нонсенс»
Журналіст Ігор Циганик вважає, що тренер збірної України Олександр Петраков неправильно ставиться до хавбека Руслана Маліновського.
«Для мене ця ситуація - нонсенс. Я не вірю, що Руслан міг себе так вести. Я його добре знаю. Маліновський - скромний і нормальний хлопець. Я точно знаю, що відповідати на все це він не буде. Я повністю на стороні Маліновського. Як людини, яка заслужила право грати в Лізі чемпіонів. У нього був складний шлях, і він дійшов до 2-ї команди чемпіонату Італії. Для нашого футболу це вже легендарна особистість. Він особистість, як і інші гравці збірної. А не солдат. І з ними потрібно розмовляти, знаходити аргументи. Мені дуже шкода, що так подається, мовляв, він не хоче грати за збірну. Він завжди з величезним бажанням їде в збірну. І на Євро приїхав травмованим, тому що хотів грати. Хоча міг відмовитися.


Має бути повага один до одного. Я розумію, що тренер вирішує, але Маліновський не через старі заслуги в збірній. Він грає в Серії A, в Лізі чемпіонів. За якістю гри він був ключовим в команді Шевченка. Ми відмовляємося від усього, що було раніше? Маліновський був лідером. Він що - втратив кондиції, форму або якості якісь? Мені здається, цим відволікають від основного. Від того, що Чехія нас відвозила безбожно. Нехай і була ротація» – розповів журналіст у програмі Циганик Live.