Світовий футбол 20 Травня, 08:32 1548
Миколенко відіграв усі 90 хвилин неймовірного матчу проти «Кристал Пелес»: оцінки від WhoScored | 19-27
«Евертон» переміг «Кристал Пелес» і офіційно зберіг прописку в АПЛ на майбутній сезон.

Евертон - Кристал Пелес 3:2 (0:2)

Перший тайм став справжнім жахом для оборони Ірисок і для Миколенка особливо. Спочатку під час стандарту Віталій не втримав Матета, який головою забив з декількох метрів. Ну, а потім уся оборона Евертона разом з воротарем влаштували якийсь хаос у штрафному і все закінчилось незграбним голом Айю. Нажаль, Миколенко і під час другого голу зіграв невдало, але прямої вини, як у першому голі, вже не було.

Не знаю, що там казав у перерві Френк Лемпард, однак господарі поля вийшли максимально заряджені на другий тайм і зробили яскравий камбек. Перший гол був забитий зі стандарту, а передгольову передачу зробив саме Віталій Миколенко.

Не дивлячись на результативну помилку, гра українця була на хорошому рівні. Він заробив два кутових та здіснив три вдалив відбори. Есперти WhoScored оцінили гру Віталія на 7 балів, що є середнім балом для Евертона у вчорашньому матчі.