Світовий футбол 20 Травня, 10:53 492
«Евертон» – «Крістал Пелас» – 3:2 – відео голів та огляд матчу, який залишив Миколенка і Ко в АПЛ | 19-27
«Евертон» оформив камбек у перенесеному матчі 33-го туру АПЛ проти «Крістал Пеласа» й зберіг прописку в еліті.

Гості до перерви забили двічі: Матета виграв дуель у Миколенка й пробив головою, а Айю скористався метушнею у штрафному «ірисок». Та по перерві ліверпульці зібрались.

Кін результативним пострілом розпочав камбек після передгольової передачі Віталія. Рішарлісон та Калверт-Льюїн подарували Евертона перемогу і збереження прописки в АПЛ на наступний сезон, адже за тур до фінішу Миколенко і Ко мають 4 очки відриву від зони вильоту.