«Маріуполя» і «Десни» не буде? Циганик назвав перспективи клубів УПЛ

Футбол України 20 Травня, 21:05 272
«Маріуполя» і «Десни» не буде? Циганик назвав перспективи клубів УПЛ
Ігор Циганик у прямому ефірі «Циганик LIVE» відповів на запитання глядачів стосовно майбутнього футбольних клубів «Маріуполь» та «Десна».

- Остап Маркевич сказав, що клубу «Маріуполь» не буде, це правда?

- Був варіант, при якому «Шахтар» збирався суттєво підставити плече. Як я розумію, вони з тих грошей, які збиралися заробити на преміальних від ЛЧ, були готові профінансувати «Маріуполь». Але, схоже, зараз розмов уже немає. І частина цих грошей, зароблених у Лізі чемпіонів, буде спрямована у фонд для того, щоби організувати чемпіонат на наступний сезон.

- Які перспективи у «Десни»?

- Я думаю, що «Десна» наступного сезону не гратиме… От саме «Десна» наступного сезону не гратиме. Що буде далі? Треба дивитися. Потрібно розуміти, а як ці клуби зможуть повернутися? Ні «Десна», ні «Маріуполь» не вилетіли за спортивним принципом, вони зникли через форс-мажорні обставини – почалася війна, розбили стадіон там і там. Тут треба продумати механізм, як вони повернуться в еліту. Вони беруть паузу і через сезон їм дадуть можливість грати в УПЛ? Чи вони повинні починати спочатку? Це питання потрібно обговорювати. Зараз, на даному етапі, наскільки я розумію, «Десна» не готується до поновлення чемпіонату. Можливо, щось зміниться. Дай Бог, щоби найближчим з’явилися позитивні новини з чернігівського клубу, щоби ця команда могла зберегтися.