У рамках нового пакету допомоги Україні можуть бути надані озброєння на кшталт системи ППО Patriot

Війна 20 Травня, 22:10 227
У рамках нового пакету допомоги Україні можуть бути надані озброєння на кшталт системи ППО Patriot
Американське видання The Washington Post випустило матеріал про новий пакет допомоги, схвалений напередодні Сполученими Штатами Америки для України.

Нагадаємо, що Сенат ухвалив рішення про передачу Україні озброєнь в рамках пакету 40 мільярдів доларів, тепер документ очікує на підпис Джо Байдена.

«Законопроєкт, схвалений у четвер 86 голосами проти 11, передбачає загальну військову допомогу у розмірі 20 мільярдів доларів, яка, як очікується, профінансує передачу передових систем озброєння, наприклад, таких як ЗРК Patriot та далекобійна артилерія», - сказано у матеріалі.

Також The Washington Post пише про те, що пакет допомоги передбачає не тільки фінансування озброєнь, але включає в себе й понад 8 мільярдів доларів загальної економічної підтримки України, майже 5 мільярдів доларів у вигляді глобальної продовольчої допомоги для вирішення потенційної нестачі продовольства та понад 1 мільярд доларів у вигляді сукупної підтримки біженців.

Додамо, що напередодні стало також відомо про додаткових сто мільйонів допомоги США для України суто для закупівлі зброї.