Владислав Калітвінцев оцінив шанси потрапити до збірної України

Футбол України 17 Вересня, 15:33 356
Владислав Калітвінцев оцінив шанси потрапити до збірної України
Півзахисник чернігівської «Десни» Владислав Калітвінцев поділився очікуваннями від 8-го туру Прем'єр-ліги та розповів про заповітну футбольну мрію.
«Підготовка стандартна – тижневий цикл (трохи менше), тож усе за планом. Настрій, після гри у Полтаві, позитивний, адже гра вийшла бойова – після 0:2 вирвали нічию, забили два м’ячі, та, у принципі, могли дотиснути у кінці – створили два непогані моменти… Тож загалом гарний настрій.

Буду радий побачити Кузю (півзахисника Руха Кузика – прим. ред.) – ми з ним у гарних стосунках. До протистояння, звісно, готовий. Сподіваюся, він буде бігати за мною, а не я за ним.

Ми чекаємо на підтримку вболівальників. У перших домашніх іграх сезону підтримка стадіону імені Гагаріна дуже допомагала – вже грали при порожніх трибунах (я вважаю – це взагалі не футбол). Зрозуміло, що коли уболівальники на трибунах, то додається й сил, й емоцій. Хочеться бігти уперед.

Думаю, в кожного футболіста є мрія потрапити у збірну. Я – не виключення. Саме для цього ми граємо у футбол, стараємося, працюємо… А там вже побачимо – чи звернуть увагу (на мене, зокрема, та інших гравців сіверян), чи ні», – розповів Калітвінцев в інтерв'ю офіційному сайту Десни.