Панков звинуватив Шаблія у продовженні співпраці із росіянами

Світовий футбол 21 Травня, 13:16 258
Панков звинуватив Шаблія у продовженні співпраці із росіянами
Відомий футбольний агент Олександр Панков у своєму Instagram звинуватив іншого агента, Вадима Шаблія, у продовженні співпраці з росіянами.
«Вечірня історія від Панкова про колаборантів в українському футболі. Місяць тому Вадим Шаблій заявив, що він і його компанія «ProSral» (ProStar - прим.) припиняють співпрацю з Росією та російськими партнерами. І ось учора Вадимчик оголошує підписання контракту молодого футболіста ФК «Зоря» Артема Лєгостаєва у «24-ю лігу Фінляндії», клуб під назвою «Кемі Кінгс».

У колаборації з ким? Звісно ж із орчою компанією «DRAFTMEPRO» з Москви. Вони люб'язно обмінюються в інстаграм інформацією про підписання футболіста, репостять і перерепостять один одного. А тепер питання: коли Шаблій припинить пи***ти? Коли його футболісти зрозуміють, що Вадим за рускій мір і не припинить співпрацювати із РФ? Як цей хлопець у період воєнного стану 3 тижні тому перетнув кордон? Може, Шаблій перетнув по інвалідності (меніск).

Я сподіваюся, що за півроку Артем не отримає російський паспорт, і не поїде грати в оркостан. В останньому фото є номер телефону цієї організації, кому не потрібен український футбол. «Пі****те на х** єб*** пі*****и, як сказав класик», - написав Панков.