Ребров: «Я розумію позицію Тимощука. Мені вона, звичайно, неприємна, але це його життя»

Динамо Київ 21 Травня, 16:07 457
Ребров: «Я розумію позицію Тимощука. Мені вона, звичайно, неприємна, але це його життя»
Український тренер Сергій Ребров висловився з приводу мовчання російських спортсменів, а також екс-партнера зі збірної Анатолія Тимощука, який залишається на території Росії.
«Якщо ми говоримо про спортсменів, які перебувають у Росії, то це зовсім інша розмова. Це їхнє життя. Вони мають обрати. Якщо вони оберуть українську позицію, то вони однозначно мають їхати, у них щось має бути позаду. Тому вони, можливо, не висловлюються відверто. Але ті значущі люди у спорті, які перебувають в Україні, я не знаю, хто не висловився. Якщо хтось не висловився, його позиція абсолютно незрозуміла».

Чи не зв'язувався я з Тимощуком? Ні. У нього там родина, російська дружина. Мабуть, він розуміє, що більше йому працювати нема де. Він не збирається повертатися в Україну, іншої роботи немає, а він звик жити досить розкішно. Якщо він зараз заявить про те, що зараз відбувається в Україні, якщо він скаже, що йде війна і підтримає Україну, то йому треба одразу виїжджати з Росії, бо нічого не буде».

«Я розумію його позицію, це його проблеми. Мені вона, звичайно, неприємна, але це його життя. Він обирає свою позицію і як він житиме далі».