«Мілан» вперше за 11 років став чемпіоном Італії - Ібрагімович грав за клуб в обох останніх чемпіонських сезонах

Світовий футбол 22 Травня, 21:04 1249
«Мілан» вперше за 11 років став чемпіоном Італії -  Ібрагімович грав за клуб в обох останніх чемпіонських сезонах | 19-27
»​Інтер» у останньому турі Серії А розтрощив «Сампдорію» (3:0), однак паралельна розгромна перемога «Мілана» відправила Скудетто в руки «россонері».

Чемпіонат Італії 2021/22, 38-й тур

Інтер – Сампдорія – 3:0

Голи: Перішіч, 49, Корреа, 55, 57

Сассуоло – Мілан – 0:3

Голи: Жиру, 17, 32, Кессьє, 36

Італія у поточному сезоні подарувала вболівальникам справжній золотий фінал. І між ким! За Скудетто в заочній боротьбі в останньому турі билися Інтер і Мілан. «Нерадзуррі» відставали від «россонері» на два очки, причому в особистих зустрічах перевага теж була за бандою Стефано Піолі. В таких умовах підопічних Сімоне Індзагі влаштовувала лишень перемога при паралельній поразці сусіда.

Інтеру з календарем пощастило трохи краще. «Змії» в рідних стінах приймали Сампдорію – 15-ту команду чемпіонату. В першому таймі генуезцям влаштували справжнє бомбардування, завдавши 18 ударів по воротах Аудеро, однак гості несподівано втримали нульову нічию в першому таймі. Тим не менш, сенсації не сталося, адже «нерадзуррі» дотиснули Саму одразу по перерві.

Всього через дві хвилини після відновлення гри Перішіч відкрив рахунок, ударом метрів з 9-ти замкнувши передачу від Барелли. На 55-й Корреа подвоїв перевагу Інтера, завершивши красиву атаку з класним пасом від Чалханоглу, а на 57-й ця ж парочка організувала третій гол у ворота Сампдорії. Він же виявився останнім.

На жаль для тіфозі «змій», цей розгром не мав жодного значення, адже в паралельному матчі Мілан влаштував розгром Сассуоло. Вболіваники «россонері» побоювались цього суперника, адже «нероверді» в двох попередніх матчах бив міланців на Сан Сіро, однак підопічні Стефано Піолі нині не дали спуску середняку. Гості шикарно налаштувались, видавши чи не найкращий перший тайм у сезоні.

Мілан дуже агресивно стартував, організувавши кілька небезпечних моментів і відкривши рахунок вже на 17-й вхилині. Гол організував Леау, який виборов м'яч на фланзі, влетів на край штрафного та прострілив під удар Жиру метрів з 11-ти – Олів'є ж пробив поміж ніг і захиснику, і Консільї. 0:1! Після цього голкіпер Сассуоло витягнув кілька шикарних пострілів по власних воротах, спіймавши істинний кураж.

Втім, на 32-й хвилині надзвичайно агресивний Мілан забив другий гол. Знову героями стали Леау та Жиру: Рафаель обікрав Феррарі, увійшов у карний майданчик і від меж поля покотив м'яч на Олів'є – француз же ударом з розвороту не залишив шансів Консільї. На 36-й же Леау оформив і третій асист, виконавши крос на Кессьє. Франк в останньому матчі за Мілан потужно вистрілив під поперечку. 0:3!

Саме з цим рахунком команди й відправились відпочивати. Другий тайм перетворився на формальність, адже всі розуміли неминучість чемпіонства «россонері». Стефано Піолі бігав поруч з трибунами й куражився, Ібрагімовіч після виходу на заміну забив гол з навісу Леау (його скасували через офсайд), а тіфозі очікували на фінальний свисток. Зрештою, він зафіксував розгром Сассуоло.

Мілан завоював перше за 11 рокуів Скудетто!