Олексій Михайличенко: «Граючи проти таких команд, як Шотландія, насамперед потрібно не програти у характері»

Збірна України 22 Травня, 21:55 544
Олексій Михайличенко: «Граючи проти таких команд, як Шотландія, насамперед потрібно не програти у характері»
Перший віцепрезидент УАФ Олексій Михайличенко в ексклюзивному інтерв'ю Футбол NEWS прокоментував свої очікування від відбіркового матчу на ЧС 2022, в якому збірна України зіграє проти команди Шотландії.

Нагадаємо, Олексій Михайличенко знайомий із культурою нашого суперника, оскільки він виступав за шотландський Рейнджерс із 1991 по 1996 рр.

Завжди граючи проти таких команд, як Шотландія, треба зважати, що перш за все треба не програти у характері. Я не кажу про майстерність, вона теж важлива.

Як і Шотландія до цієї пори бореться за свою незалежність, так і футбол шотландський – він дуже напористий, фізично дуже сильний. Не програти головне – у настрої. Це дуже важливо.

Я гадаю, що буде дуже багато боротьби, цієї нервової атмосфери, яка завжди присутня, тому що для нас це буде перша офіційна гра за багато місяців. Це дуже важливо: вийти і забути те, що було досі.

Є один матч, який дуже вирішальний, і на нього покласти все. Мені здається, що і наш керманич, і наші футболісти – вони дуже добре знають, що таке характер і що таке перемога, віддавши усі зусилля, – сказав Михайличенко.
Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!