У стані суперників «Динамо»: «Бенфіка» не помітила суперника, «Барселона» врятувала нічию

Динамо Київ 21 Вересня, 10:44 480
Двоє суперників київського «Динамо» на груповому етапі Ліги чемпіонів провели свої матчі в національних чемпіонатах.

«Бенфіка» на своєму полі впевнено перемогла «Боавішту» (3:1) в зустрічі 6-го туру чемпіонату Португалії.

На 14-й хвилині зустрічі Дарвін Нуньєс вивів господарів уперед. Гості відігралися ще до перерви зусиллями Густаво Альфонсо. Однак через дві хвилини Юліан Вайгль повернув перевагу «Бенфіці». У другому таймі Нуньєс відзначився ще раз і встановив остаточний рахунок зустрічі.

Український форвард Роман Яремчук вийшов у стартовому складі «Бенфіки», а на 66-й хвилині українець був замінений.

«Бенфіка» лідирує в чемпіонаті Португалії, випереджаючи «Порту» на чотири очки. Наступний матч «орли» проведуть 25 вересня проти «Віторії Гімарайнш».

Чемпіонат Португалії. 6-й тур

«Бенфіка» - «Боавішта» - 3:1 (2:1)

Голи: Нуньєс, 14, 62, Вайгль, 34 - Альфонсо, 32

«Барселона» на «Камп Ноу» зіграла внічию з «Гранадою» (1:1) в матчі 5-го туру іспанської Прімери.

Гості відкрили рахунок вже на 2-й хвилині завдяки точному удару Домінгоса Дуарте.

«Блаугранас» врятували нічию на останній хвилині основного часу завдяки голу Рональда Араухо.

З вісьмома очками каталонці займають 7-ме місце в турнірній таблиці Ла Ліги. У наступному турі команда Рональда Кумана зіграє з «Кадісом» на виїзді.